כתבות

לראשונה: אישור GAP לגידול קנאביס רפואי ניתן לחברה ישראלית

בס"ד הודעה לעיתונות בנוגע לתקן GAP-IMC היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות (היק"ר) בראשות מגיסטר יובל לנדשפט החלה במהפכה בנושא המדקליזציה של קנאביס רפואי בישראל על ידי פרסומה של תקינת ה-GAP-IMC. עם פרסום(...)

יצרנית נורות הגידול 'לייטקאן' תשתף פעולה עם חברת 'שיח'‎

חברת התאורה הישראלית 'לייטקאן' (LightCann) המייצרת נורות לגידול קנאביס, הודיעה היום (ד') כי נכנסה להסכם שיתוף פעולה מסחרי עם חברת הקנאביס הרפואי הישראלית "שיח", המגדלת קנאביס רפואי ותשתמש מעתה בנורות(...)

המעבדה של הד"ר לקנאביס בטכניון

למה גילו עכשיו את הקנאביס כתרופה? השאלה היותר מעניינת היא למה הוא נעלם. במעבדה של הד"ר לקנאביס מגלים זנים העוזרים בטיפול בסרטן https://www.youtube.com/watch?v=U8eOXSZ2WYs    

הנשים המובילות בתעשיית הקנאביס הישראלית

ד"ר ברקת שיף היא רופאת כאב, תמר זנדברג מובילה יוזמה בכנסת בנוגע לחקיקה בתחום הקנאביס, ניצן לוטרינגר מנהלת חוות גידול וריבוי של אחת מספקיות הקנאביס ועדינה וולרשטיין היא יועצת זנים,(...)

הוסמכו 81 רופאי הקנאביס החדשים: מי הם יהיו?

81 רופאי הקנאביס החדשים – אלו שלראשונה יוכלו לרשום רשיונות קנאביס רפואי ללא אישור דקדקני של משרד הבריאות – הוסמכו היום (ד') באופן רשמי. הם קיבלו מחשבים אישיים ממשרד הבריאות(...)

הפסקת עישון: ד"ר דרור רובינסון מדווח על מחקר חדש

בשנים האחרונות מדובר רבות על תוצאות המחקרים המבוצעים בארץ ובעולם בתחום תופעות השימוש בקנביס רפואי בתחום האורתופדיה ובטיפול במחלות שונות. בין היתר ההשפעות המובילות המדווחות הן טיפול בכאבים של מטופלים(...)

כשרות לחג הפסח

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=uEJjSuqcwtU[/embed] אנו בשיח מבטיחים לצד האיכות והזמינות גם כשרות לאורך כל השנה ובחג הפסח בפרט . 

פנסיונרים עם שאיפות

הם יושבים שעות סביב ערימות ענקיות של קנאביס: מפרידים בין הפרחים לגבעולים. את עבודת החלומות של כל משוחרר צבא טרי, השיגה דווקא חבורת פנסיונרים חביבים. מדי בוקר הם מחתימים כרטיס(...)
בנייה וקידום אתרים בנייה וקידום אתרים